ALTUS AL-376-EIY A+ 620 LT No-Frost Çift Kapılı Buzdolabı Inox

%3 indirim
16,400.00 TL 15,950.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO Bu ürünün kargosu bizden.

Ürün Detayları

Altus AL-376-EIY A+ 620 LT No-Frost Çift Kapılı Buzdolabı Inox


Gelişmiş Soğutma Özellikleri

Gelişmiş soğutma ve dondurma özellikleri ile güçlü performans sunar. Aynı zamanda etkili enerji tasarrufu sayesinde ürün, hem işlevsel hem de maliyetinin düşük olması sebebiyle ihtiyacınızı en iyi şekilde giderir. Yiyecek ve içeceklerinizin her koşulda taze kalmasını sağlar.

Etkili Dondurma

Özel olarak tasarlanmış ve geniş iç hacme sahip dondurucu bölmesi yiyeceklerinizin ilk günkü kadar taze kalmasını sağlıyor. Hızlı dondurma özelliği sayesinde dondurucuya koyduğunuz yiyecekleriniz çok kısa sürelerde donarak ömürlerini uzatırlar. Buzdolabı üzerinde yer alan ekrandan dondurucu derecesini rahatlıkla görebilirsiniz.


Ergonomik Tasarım

LED ekranı sayesinde gerek soğutucu gerekse dondurucu bölmenin ısı değerlerini anlık olarak takip edebilir ve istediğiniz ısı ayarlarını yapabilirsiniz. Belirttiğiniz ısı değerlerinde düşüş olduğunda otomatik olarak uyarı verir ve çok kısa sürelerde tekrar belirtilen ısı değerlerinin yakalanmasını sağlar.

 


 

Kolay Temizlik İmkânı

Ergonomik tasarımı kullanım kolaylığı sunmasının yanında temizlik yapmanıza da büyük kolaylık sağlamaktadır. Özel aydınlatma teknolojisi buzdolabının tüm köşelerini rahatlıkla görmenize imkân sağladığı gibi parmak izi ve leke bırakmayan Inox yüzey de temizliği çok daha kolay bir şekilde yapmanızı sağlıyor. Böylece her zaman parlak görünün buzdolabınızın mutfağınızın şıklığını arttırıyor.


Gelişmiş Özellikler

620 litre brüt hacim sayesinde istediğiniz her türlü yiyecek ve içeceği rahatça saklamanıza olanak verir. Aynı zamanda 43 desibel gibi düşük bir seviyede çalışarak sessizlik sağlar.


Üstün Enerji Verimliliği

Yıllık enerji tüketimi sadece 458 kWh’dır ve bu sayede harika bir enerji tasarrufu yapmanıza olanak tanır.

Teknik Özellikler

 • Toplam Kapasite

   

  620 L

 • Ses Seviyesi (dBA)

   

  43

 • Buzluk Kapasite

   

  139 L

 • Enerji Sınıfı

   

  A+

 • Genişlik

   

  84 CM

 • Yükseklik

   

  182 CM

 • Derinlik

   

  75 CM

 • No-Frost

   

  Var

 • Ürün Tipi

   

  Çift Kapılı

 • Kullanım Şekli

   

  Solo

 • Renk

   

  Inox

 • Boyut

   

  Y182 x G84 x D75 CM

 • Marka

   

  Altus

 

 

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Bu ürün için henüz bir yorum yapılmamış.
Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.
 
Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.
 
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız
 
Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
 
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür
 
Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 46 gün sonra yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.
 
Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.
 
Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..

DİĞER ÜRÜNLER

Bu ürünlerde ilginizi çekebilir. TÜM ÜRÜNLER

ALTUS ALK 471 560 Lt No-Frost Buzdolabı

%5 11,100.00 TL
10,500.00 TL

ALTUS AL 362 ELY Buzdolabı

%5 8,500.00 TL
8,100.00 TL

ALTUS AL 370 Buzdolabı

%7 8,300.00 TL
7,700.00 TL

ALTUS ALK 474 X Buzdolabı

%4 13,500.00 TL
13,000.00 TL

ALTUS AL 471 X No Frost Buzdolabı

%7 11,500.00 TL
10,700.00 TL
Whatsapp destek hattı 0544 413 27 85