ARZUM AR 4034 Cleanart Ultra Silent Elektrikli Süpürge - Gri

Güçlü emiş gücü ile öne çıkan Arzum AR4034 800 W toz torbalı süpürge, yeni nesil modeller arasına girer. 
%14 indirim
3,500.00 TL 2,995.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO Bu ürünün kargosu bizden.
Güçlü emiş gücü ile öne çıkan Arzum AR4034 800 W toz torbalı süpürge, yeni nesil modeller arasına girer. Farklı zeminlerde başarılı süpürme performansı ile hem ev hem de iş yerinde ideal bir kullanım sunan ürün, gelişmiş teknik özellikler taşır.
 
Sessiz Çalışma ve Kaliteli Temizlik
 
*Toz torbalı süpürgelerden biri olan Arzum elektrikli süpürge, 800 watt motor gücü sayesinde en küçük tozları yakalar ve emiş gücü ayarı ile zemine göre ayarlanabilir.
*67 dB ses seviyesi ile sessiz çalışma özelliğine sahip olan ürün, temizlik sırasında rahatsızlık vermez.
*A sınıfı hava filtreleme sistemine sahip ürün, H13 cinsinden HEPA filtresi ile hava kalitesini düşürmez.
*LED kontrol paneli ile benzerlerinden ayrılan toz torbalı süpürge, daha kolay bir kullanıma ve modern bir görünüme sahip olur.
 
Eksiksiz Aksesuarları ile Kutu İçeriği
 
Standart ürün belgeleri ile birlikte kusursuz bir temizlik için gerekli aparatları içeren Arzum süpürgenin kutusunda kenar ve köşeler için süpürme başlıkları ve sert zeminler için süpürme başlığı bulunur.
 
Elektrikli Ev Aletleri Sektöründe Öncü Marka: Arzum
 
1966 yılında kurulan Arzum, elektrikli ev aletleri sektöründe piyasaya yön veren öncü markalardan biri olarak tanınır. Yenilikçi ve fonksiyonel ürün koleksiyonu ile öne çıkan marka, geniş bir alıcı kesimine hitap eder.
 
Fonksiyonel Detaylar ile Kolay Kullanım
 
Toz torbası doluluk göstergesi, 4 litrelik geniş toz haznesi ile konforlu bir kullanıma sahip olan model, LED ekranı ile kolay kontrol edilir. Otomatik kablo sarıcı özelliği, tutma yeri ve 8 metrelik kablo uzunluğu ile temizlik esnasında da rahat bir kullanım sunar.
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Bu ürün için henüz bir yorum yapılmamış.
Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.
 
Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.
 
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız
 
Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
 
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür
 
Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 46 gün sonra yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.
 
Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.
 
Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..

DİĞER ÜRÜNLER

Bu ürünlerde ilginizi çekebilir. TÜM ÜRÜNLER

SEM SV 200 TOZ TORBALI SÜPÜRGE

%5 999.00 TL
950.00 TL

ARZUM AR 4071 Elektirikli Süpürge

%6 1,800.00 TL
1,695.00 TL
Whatsapp destek hattı 0544 413 27 85