ARZUM AR 688 Buharlı Ütü

Arzum AR688 Claro 2400 W Buharlı Ütü
%11 indirim
900.00 TL 800.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO Bu ürünün kargosu bizden.

Ütü Yapmanın Kolay Hali

Gelişmiş özellikleri ile birlikte ütü yapmayı kolay ve zahmetsiz hale getirir. En zorlu kırışıkların bile kolayca açılmasını sağlayan yüksek gücü sayesinde çamaşırlarınız için hem üstün koruma hem de en iyi ütüleme deneyimi elde edersiniz.

Kolay Temizleme İmkânı

Kendi kendini temizleme özelliği sayesinde kullanım sonrasında ütünüzü temizlemeniz için ekstra bir işlem yapmanıza gerek kalmaz. Kireç tutmayı engelleyen sistemi, kullanım açısından dengeli buhar çıkışı sağladığı gibi temizleme açısından da büyük kolaylık sunar.


Gelişmiş Kaygan Taban

Özel tasarım gelişmiş seramik tabanı en sert kumaşların üzerinde bile son derece rahat bir şekilde kayarak, kıyafetlerinizi efor sarf etmeden ütülemenizi sağlar. Aynı zamanda seramik tabanı dengeli buhar çıkışı sağlamak için tasarlanmış ve çizilmelere karşı da dayanıklıdır.


Arzum AR688 Claro Ütü

Hızlı Isınma

2400 Watt gücü sayesinde çok kısa sürelerde kullanıma hazır hale gelir. Dakikada 120 gram şok buhar, dakikada 35 gram sürekli buhar çıkışı yapmayı sağlar. Böylece en zorlu kırışıkların bile çok rahat şekilde giderilmesini sağlayarak büyük kolaylık sunar.


Ergonomik Tasarım

Sivri ucu kıyafetlerinizde ulaşması zor olan bölgelere, koltuk altlarına ya da düğme aralıklarına en iyi şekilde ulaşmanızı sağlayarak kıyafetlerinizin pürüzsüz bir görünüm elde etmelerine yardımcı olur. Dikey ütüleme özelliği ise kıyafetlerinizi askıdan çıkarmadan ütüleyebileceğiniz gibi perdelerinizi de daha rahat ütülersiniz.


Güvenlikli Yapı

Belirli sürelerde dikey ya da yatay kaldığında kendisini kapatan yapısı ile birlikte güvenliğinizin en üst seviyede olmasını sağlar. Böylece ütünüzü açık unutma gibi sorunlardan da kurtulursunuz.

 

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Bu ürün için henüz bir yorum yapılmamış.
Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.
 
Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.
 
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız
 
Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
 
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür
 
Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 46 gün sonra yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.
 
Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.
 
Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..

DİĞER ÜRÜNLER

Bu ürünlerde ilginizi çekebilir. TÜM ÜRÜNLER
Whatsapp destek hattı 0544 413 27 85