SEM BT-1 SELEN ELEKTRİKLİ ŞOHBEN

Sem Sem BT-1 Selen Banyo Tipi Şofben
%3 indirim
589.00 TL 570.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO Bu ürünün kargosu bizden.

Ürün Detayları

Sem BT-1 Selen Elektrikli Şofben


11 Bar Kazan Basıncı Sayesinde Güvenli Kullanım

11 bar basınç, suyun hızlı bir şekilde ısınmasına yardımcı olurken, herhangi bir patlamaya da sebebiyet vermez. Ürünün güvenli kullanımı için gerekli bar basıncının üzerine çıkmaz. Bu sayede kullanım sırasında su ısıtma kalitesi düşmez.


2.700 Gram Ağırlıkla Kolay Monte Edilir

2.700 gram ağırlık, dübel ve vidalarla duvara monte edilebileceğini göstermektedir. İsterseniz yapacağınız bir dolaba yerleştirebilir, isterseniz bir duvara monte edebilirsiniz. Ürün çalışması sırasında hareket etmediğinden düşme ihtimali yoktur. Bu nedenle güvenli kullanım olanağı sunmaktadır.


Su Döngüsü Ayarı İle Gereksiz Soğumalardan Uzak Durun

Su döngüsüne uyum sağlaması sayesinde gereksiz soğuyan ya da aşırı ısınan sulardan uzak durmuş olursunuz. Suyun gereksiz soğuması, cihazın su akımına uyum sağlayamamasından kaynaklanmaktadır. Ancak bu ürün, çeşmeyi açtığınızda akan suya göre ısınma derecesini belirler.


Sabitleme Özelliği Sayesinde Su Isısı Sabit Kalır

Sabitleme özelliği, ürünün sadece kapat aç tuşlarını kullanarak istediğiniz su sıcaklığına erişmenize olanak tanır. Sabit düğmesi sayesinde akan suyun sıcaklığını sürekli olarak aynı derecede tutabilirsiniz.


Enerji Kullanımında Tasarruf Sınıflarına Dahildir

Enerji tasarrufunda A sınıfı tasarruf sınıfına ait olması nedeniyle, yüksek bir elektrik faturasına neden olmaz. Kullanımı sırasında elektriği düzenli kullanır. Termostat ayarı sayesinde sürekli olarak çalışması söz konusu değildir. Sadece suyun soğumaya başladığını algıladığında çalışır ve su soğukluğunu size hissettirmeden suyun aynı ısıya gelmesini sağlar.


Dakikada 3 Litre Su Debisi İle Musluk Hızına Ulaşan Isıtma

Dakikada 3 litre su kullanımında bile su ısıtmasında bir soruna neden olmaz. Gereksiz soğumalar, termostat sayesinde engellenir.

Teknik Özellikler

 • Yakıt Türü

   

  Elektrik

 • Aşırı Isınma Emniyeti

   

  Var

 • Renk

   

  Beyaz

 • Sıcaklık Kontrolü

   

  Var

 • Gösterge Tipi

   

  LED

 • Marka

   

  Sem

 

 

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Bu ürün için henüz bir yorum yapılmamış.
Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.
 
Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.
 
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız
 
Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
 
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür
 
Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 46 gün sonra yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.
 
Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.
 
Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..

DİĞER ÜRÜNLER

Bu ürünlerde ilginizi çekebilir. TÜM ÜRÜNLER

SEM BT-1 MAJESTY ELEKTRİKLİ ŞOHBEN

%3 599.00 TL
580.00 TL

ARZUM AR 064 Elektirikli Şohben

%4 1,350.00 TL
1,295.00 TL
Whatsapp destek hattı 0544 413 27 85