ARZUM AR 596 İmaj İyonlu Saç Kurutma Makinesi

 Arzum AR596 İmaj İyonlu Saç Kurutma Makinesi, bakımlı ve parlak görünüme sahip saçlara kavuşmanızı kolaylaştırıyor.
%16 indirim
560.00 TL 470.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO Bu ürünün kargosu bizden.
Arzum AR596 İmaj 2200Watt İyonlu Saç Kurutma Makinesi
 
Hayatınızı kolaylaştıracak küçük ev aletleri tasarım ve üreticileri arasında lider markalardan biri olan Arzum, saçınıza hak ettiği özeni gösterebilmeniz için geliştirdiği saç kurutma makinelerini kullanıcılarının beğenisine sunuyor. Arzum AR596 İmaj İyonlu Saç Kurutma Makinesi, bakımlı ve parlak görünüme sahip saçlara kavuşmanızı kolaylaştırıyor.
 
Cihaz, güçlü bir hava akımı oluşturan yüksek motor gücü sayesinde saçlarınızı kuruturken zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor. Saçlarınızdaki yumuşak dokunuşun ve parlaklığın her kurutmada artmasını sağlayan ısı ve hız ayarı seçenekleri farklı saç tiplerini yıpratmadan kurutuyor. Her saç tipine uygun kurutma performansıyla saçlarınızı zarar vermeden kurutan ürünün ergonomik tasarımı rahat bir kullanıcı deneyimi sağlıyor.
 
Neden Arzum AR596 İmaj İyonlu Saç Kurutma Makinesini Tercih Etmelisiniz?
 
Cihazın iyon teknolojisi elektriklenmeyi önlüyor. Saçlarınızın daha kolay taranmasını ve pürüzsüz görünmesini sağlıyor.
Dar kurutma başlığı saçlarınız için evde kuaför profesyonelliğinde fön çekmenize yardımcı oluyor.
Difüzör başlığı aparatıyla doğal dalgalarınızı daha da canlandırıyor ve bukleleriniz belirginleşiyor.
Soğuk hava üfleme özelliği saçlarınıza verdiğiniz şeklin kalıcılığını artırıyor.
Pratik asma halkası kullanım esnasında daha rahat hareket edebilmenizi sağlarken yıkanabilir ve değiştirilebilir filtresi hijyenik ve uzun ömürlü kullanımı destekliyor. 
Teknik Özellikler
 
Güç: 2200 W
Renk: Siyah
Hız ayarı: 2 kademe
Isı ayarı: 3 kademe
İyon: Var
Soğuk hava: Var
Arzum Evinizin Her Köşesinde
 
Mutfaktan banyoya kadar her evin her köşesinde yer alana Arzum, ütüden kişisel bakıma kadar uzanan geniş ürün yelpazesiyle lider bir marka olmaya devam ediyor. Hayatınıza kaliteden ödün vermeden fark yaratarak devam etmeyi istiyorsanız kullanışlı ve işlevsel tasarımların ilk adresi olan marka, üç yıl garanti süresiyle satış sonrasında da kullanıcıların yanında yer almaya devam ediyor. Arzum AR596 İmaj İyonlu Saç Kurutma Makinesi - Siyah, markanın sahip olduğu tüm inovatif yaklaşımları en iyi şekilde yansıtıyor.
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Bu ürün için henüz bir yorum yapılmamış.
Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.
 
Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.
 
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız
 
Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
 
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür
 
Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 46 gün sonra yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.
 
Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.
 
Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..

DİĞER ÜRÜNLER

Bu ürünlerde ilginizi çekebilir. TÜM ÜRÜNLER
Whatsapp destek hattı 0544 413 27 85